Kvalitet lønner seg!
Viktig melding - vedr. epost om faktura

Viktig melding - vedr. epost om faktura

Epost sendt til dere fredag 25. oktober angående faktura skulle ikke ha vært sendt ut, det ble gjort ved en feil. Vi beklager.

Du vil ikke motta en faktura på en tjeneste du ikke ønsker.

Vi får mange henvendelser på telefon og ber om at du sender oss en mail der du skriver om du vil slettes, ha en gratis pakke eller om du vil ha en betalbar tjeneste. 

Feilen oppstod fordi det ble tatt ut en feil kundeliste i vårt system. eposten skulle sendes til kunder som selv aktivt hadde vært inne å oppdatert til pakke 3, men ved en feil ble eposten sendt ut til alle kunder. Det tok et par timer før vi oppdaget at vi hadde gjort et feilt data uttrekk og dermed sendt ut eposten til et feil utvalg. vi beklager hendelsen.

Har du allerede sendt oss en epost eller ringt oss angående dette, så trenger du ikke sende en ny. Det vil da bli registrert.

Før vi sender en faktura, vil vi kontakte dere for å høre om dette er en tjeneste dere ønsker å ha.

Ønsker du ikke å vente på dette, kan du endre tjenestene på følgende måte:

  1. Logg inn med opplysningene i mailen, og velg pakken du ønsker.
  2. Send oss mailen du mottok i retur med informasjon om ønsket pakke.
 

5691

Mesterbedrifter
Fordelt på

17

ulike fagområder
Av disse er det

2245

bedrifter med sentral godkjenning
...og

570

Godkjente våtromsbedrifter